Wyszukiwarka

Aktualności

Remis na zakończenie sezonu...

• autor: SzymonKK, 2014-06-24 13:18

W ostatniej kolejce B - klasy Kowalak zremisował na trudnym terenie w Pieckach 1:1.

Więcej w rozwinięciu newsa.

W ostatnim meczu kończącego się sezonu Kowalak zremisował na wyjeździe 1:1 z niepokonaną od czterech spotkań i pnącą się coraz wyżej w ligowej tabeli ekipą Żagla Piecki.
Na dość dużym i mocno nierównym boisku kibice obejrzeli dwie całkowicie różne części tego widowiska. W pierwszej połowie nasz zespół od początku kontroluje przebieg gry i uzyskuje przewagę, którą w 21 minucie potwierdzamy bramką zdobytą przez Radosława Szewczuwiańca. Początek drugiej części gry jest jeszcze dość obiecujący, ale z upływem czasu oddajemy zupełnie inicjatywę gospodarzom, którzy po ciągłych atakach doprowadzają w 73 minucie do wyrównania. My w tej części meczu staramy się odpowiadać kontratakami, których jednak nie potrafimy skutecznie zakończyć. Do końca spotkania piłkarze Żagla szukają zwycięskiej bramki, ale świetnie spisuje się nasz bramkarz - Mateusz Waluśkiewicz albo zawodnicy gospodarzy są nieskuteczni. Ostatecznie dowozimy remis do końca meczu i tym samym kończymy rozgrywki jak na nasze obecne możliwości na niezłym czwartym miejscu.