Aktualności

Remis na zakończenie rundy!

• autor: marcin-legal, 2013-11-01 10:38

W ostatniej kolejce Kowalak zremisował z Żaglem Piecki 2:2.

Podbudowani ostatnim zwycięstwem Żagiel od początku spotkania próbował dominować na boisku. Przez blisko dwadzieścia minut goście przeprowadzali ciekawe akcje. W dwudziestej drugiej minucie Kowalak miał stały fragment w postaci rzutu rożnego. Z narożnika piłkę wrzucał Olaf Niesterow, natomoast idealnie uderzona piłka przez Adama Ślużyńskiego wylądowała w siatce. Od tej pory to Kowalak dominował na boisku co potwierdziło się w trzydziestej trzeceij minucie. Ponownie piłkę z rzutu rożnego wrzucał Niesterow. Obrońca gości futbolówkę wybił przed pole karne. Do piłki dopadł Wojciech Strychalski, który strzałem z około dwudziestu metrów podwyższył na 2:0. Początek drugiej połowy zaczął się fatalnie dla naszego zespołu. W czterdziestej ósmej minucie minucie Piaskowski uderza bardzo mocno zza pola karnego i po rykoszecie goście zdobyli gola kontaktowego. Goście starali się cały czas doprowadzić do wyrównania. Piłkarze Żagla jak Kowalaka mieli swoje doskonałe okazje, ale przez nieporadność bramki nie padały. W doliczonym czasie długie podanie do napastników Żagla i w sytuacji sam na sam Rolka doprowadził do wyrówania.

Skład Kowalaka:

Mateusz Waluśkiewicz - Kacper Sutuła, Adam Ślużyński, Tomasz Kupiec, Krystian Paluśkiewicz - Mateusz Szuliński, Wojciech Strychalski, Olaf Niesterow, Kamil Podziewski (50' Bartosz Zyskowski) - Radosław Szewczuwianiec, Wojciech Sawicki (70' Łukasz Wabich)

• Komentarzy [20]
  • czytano: [1208]

autor: ~robak 2013-11-03 20:07:08

avatar szkoda 3pkt mega...

autor: ~ksks 2013-11-03 20:47:22

avatar Robaczek chyba 2:) bo 1 zostal u nas...

szkoda.. i jedna i druga druzyna miala okazje.. niewykorzystane sie zemscily..

autor: ~kowalak 2013-11-04 00:27:47

avatar słowa uznania dla ekipy z Piecek za to,że pokazali charakter ale bramka wyrównująca podła niestety po ewidentnym spalonym

autor: ~kibic 2013-11-04 00:56:15

avatar najlepiej wyszedł na tym sędzia,który zainkasował sobie za swój występ 90 złotych i ma w nosie czy był spalony czy nie

autor: ~robak 2013-11-04 12:28:30

avatar chodzilo mi ze 3za wygrana moglo byc bo mało brakowało...sedzia pala to fakt ale bledy w b klasie to podstawa tej ligi....dlatego jestem dobrej myśli i na wiosne kowalak a klasa bardzo realna,biorac pod uwagę ze np.olecko,srokowo mamy u siebie...

autor: ~kibic 2013-11-04 16:25:30

avatar unia gra 6 meczu u siebie i tylko 4 wyjazdy a u siebie wszystko wygrywa jak widać. Stracili tylko 7 bramek w 10 meczach w tym 3 bramki w łabedniku

autor: ~lokalny patriota 2013-11-04 19:18:14

avatar my u siebie straciliśmy tylko 4 bramki :)

autor: ~ksks 2013-11-05 07:08:37

avatar scisnac dupke i bedzie dobrze;) tylko zrobcie do tego jakies treningi czy cos takiego chociaz raz w tygodniu:)

autor: ~... 2013-11-05 16:21:13

avatar Z całym szacunkiem ale z taką grą Kowalak nie ma żadnych szans w A klasie.Mimo że to tylko liga wyżej ale poziom jest już dużo cięższy.
Żagiel powinien to spotkanie wygrać minimum 5:2. Mieliście po prostu szczęście, ze nie wykorzystali wszystkich swoich sytuacji. Bo chcąc awansować trzeba coś grac a Kowalak w niedziele nie grał nic,może słabszy dzień, nie wiem, ale gra tragiczna. Pozdrawiam

autor: ~obserwator 2013-11-05 18:52:12

avatar Runda dla Unii. Mając na kazdy mecz 18 zawodników nikt jej nie zagrozi.Przy tych warunkach treningowych inne kluby mają małe szanse na wyprzedzenie klubu z Olecka.

autor: ~kibic 2013-11-05 21:06:09

avatar Panowie pozostało 10 mecz i Unia , Mosir, Kowalak, Ryn i Srokowo dalej walczą o awans. Z Unii Sobczak zrobił zespół na miarę awansu!!! Nikt nie spodziewał się że beniaminek będzie liderem po sparingach które rozegrali. Jeżeli dojdą wzmocnienia do tej drużyny ciężko będzie na wiosnę. A może czas pomyśleć o wzmocnieniach dla Kowalaka? Kiedy zagra Jamrozik? kiedy wraca Syty?

autor: ~q 2013-11-06 11:38:51

avatar Tak, tak 5;2 dla żagla... Człowieku wychodzimy we 3 na bramkarza i to marnujemy, napastnik wychodzi sam na sam i kopie w bramkarza.. To rzeczywiście mieliśmy dużo szczęścia...

autor: ~Mentor 2013-11-06 13:03:50

avatar Spokojnie chlopy bez spinki. Mecz był na remis, wcale nie uważam że Żagiel był lepszy. Wynik jest sprawiedliwy.

autor: ~a 2013-11-06 16:47:37

avatar śmiechy :) przypomnijmy sobie ilu ludzi miał na początku Kowalak..Tylko, że parę lat temu liga była o wiele wiele mocniejsza. Z taką paką jak tych parę wiosen wstecz nie mielibyśmy sobie równych. Teraz jest jak jest, ale ja wierzę, że awans w tym sezonie jest realny.Czytając głos olecka przed ostatnią kolejką już był duży artykuł, że Unia jest mistrzem jesieni, choć wcale jeszcze pewnego pierwszego miejsca nie było. Chłopy poczuli się zbyt pewnie i tam pewność może ich zawieść..Pozdrawiam

autor: ~do a 2013-11-07 20:01:44

avatar Jak nie byli pewni jak byli?? Ryn 20 pkt i koniec grania, wy byście wygrali to i tak gorszy bilans. Ale generalnie nie ma się co podpalać pierwszą rundą, najważniejsza jest wiosna pierwsze 3 kolejki pokażą kto będzie walczył o awans.

autor: ~kibic 2013-11-08 07:12:47

avatar Podziak zerwane wiązadła krzyżowe,tak więc nie jest dobrze panowie i coś mi się zdaje,że lepiej już nie będzie ale obym się mylił.

autor: ~kibic 2013-11-08 12:52:50

avatar zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia dla Podziaka!! Chlopakowi pozazdroscic można serca do gry! a moze mi ktos powiedziec co się dzieje z "DIDIM"??

autor: ~Cleo 2013-11-08 13:50:19