Aktualności

Wygrana z MOSiRem Kętrzyn!

• autor: marcin-legal, 2013-10-11 16:49

Kowalak wygrał kolejny mecz u siebie. Tym razem 4:0 z MKS MOSiR Kętrzyn.

Takiego początku należało się spodziewać. Goście z Kętrzyna od początku dążyli do objęcia prowadzenia. Jednak w ósmej minucie to Kowalak objął prowadzenie. W zamieszaniu pod bramką Wojciech Sawicki podał do Kamila Podziewskiego, który z bliskiej odległości pokonał bramkarza rywali. Gości to nie podłamało i w dalszym ciągu przeprowadzali składne akcje. W jednej sytuacji mieliśmy sporo szczęścia przez nieporadność napastników MOSiRu, którzy w trójkę przeciwko jednemu Waluśkiewiczowi fatalnie spudłowali. Przy drugiej sytuacji uratowała nas poprzeczka. W trzydziestej ósmej minucie w pole karne wpada Olaf Niesterow, który zostaje sfaulowany. Wapno na bramkę zamienił Mateusz Szuliński. Po przerwie ponownie atakowali goście, jednak tego dnia dobrze dysponowany był cały nasz blok obronny. W czterdziestej dziewiątej minucie po pechowej interwencji obrońcy z Kętrzyna piłka wpada pod nogi Podziewskiego i w sytuacji dwóch na jednego podaje do Szulińskiego, który dopełnił formalności wpsiując się po raz drugi na listę strzelców. Gości to w dalszym ciągu nie podłamywało i walczyli o zmienienie rezultatu, gdzie ponownie uratowała nas poprzeczka i napastnik fatalnie strzelił w boczną siatkę. W osiemdziesiątej piątej minucie na płycie boiska pojawił się Artur Ślużyński, który po niespełna dwóch minutach po podaniu od Bartosza Zyskowskiego ustalił wynik spotkania na 4:0.