Aktualności

Wysokie zwycięstwo z Tytanem!

• autor: marcin-legal, 2013-08-30 13:00

Kowalak wygrał w drugiej kolejce B - klasy z piłkarzami Tytana Łankiejmy 5:1.

Mecz zaczął się pomyślnie dla naszego zespołu. Już w trzeciej minucie po faulu podyktowanym na Kamilu Podziewskim mogliśmy prowadzić, lecz bramkarz gości obronił "wapno" Radka Szewczuwiańca. Siedem minut później długie podanie posyła Podziewski i Szewczuwianiec w sytuacji sam na sam daje prowadzenie. Cztery minuty później było już 2:0 i sytuacja identyczna jak przy pierwszej bramce. Strzelcem Szewcuwianiec, a asystował ponownie Podziewski. W dwudziestej piątej minucie prowadzimy już 3:0. Tym razem strzelec z asystentem zamienili się rolami. Po składnej akcji zespołowej Podziewski z bliskiej odległości podwyższył po podaniu Szewczuwiańca. Również w trzydziestej trzeciej minucie akcja podobna do tej wcześniejszej. Dobre wyjście z kontrą pozwoliło Podziewskiemu znaleźć się w dobrej sytuacji, który na piątym metrze zauważył Szewczuwiańca i dopełnienić formalności podwyższając rezultat na 4:0.Tuż przed przerwą Maciej Szuliński posłał długą piłkę do Podziewskiego i ten w sytuacji sam na sam zdobył gola do szatni. Do przerwy prowadzimy 5:0. W drugiej połowie silny wiatr bardzo utrudniał grę. Swoją okazję wykorzystali piłkarze Tytana w sześćdziesiątej piątej minucie zdobywając honorowe trafienie. Swoje okazje mieli m.in Bartosz Zyskowski, Wojciech Sawicki czy Mateusz Szuliński, lecz wynik do końca spotkania nie uległ zmianie.